Elazığ araç kiralama şartlarını saymadan önce firmamız hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz. Elazığ otomobil kiralama hizmetini uzun zamandan beri kusursuz ve kaliteli olarak vermekteyiz. Elazığ’da nasıl araç kiralarım veya Elazığ’da otomobil nerden kiralayabilirim diye soranlar için online hizmetimiz devam etmektedir. Hiçbir şekilde müşteri mağduriyeti ve kötü referansımız yoktur. Elazığ’da en iyi araç kiralama firması ve Elazığ’da en güzel rent a car olarak hizmet veriyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve yüklü yatırımlarımızın sonucunda oluşturduğumuz filomuz ve kaliteli araç kiralama hakkında değerli müşterilerimizi bilgilendirmek için iletişim bilgilerimizi sitemizde veriyoruz. Yeni model ve konforlu araç kiralamak için bizi tercih etmenizi öneriyoruz ve referanslarımız ile sizlere güveni temin ediyoruz. Kiralayacağınız araçlarımızın periyodik bakımları yapılıyor ve evrakları tam olarak değerli müşterilerimize veriliyor. Elazığ araç kiralamada sektörün öncülerinden olmamızı, müşterilerimizin referanslarına ve araçlarımızın kalitesine borçluyuz. İşimiz gereği araçlarımızı kiralamanız için birkaç şartımız var. Bunlar her firmada olan prosedürler ve kanunen uyulması gereken kurallardır. Bireysel araç kiralama ve kurumsal oto kiralama hizmetimizi ister bayimizden, isterseniz online araç kiralama olarak sitemizden uygulayabilirsiniz. Diesel araç kiralama şartları ve benzinli otomobil kiralama şartları ile aynıdır. İstediğiniz kullanıma uygun vites seçiminde size üç seçenek sunuyoruz. Manuel vitesli araç kiralama, otomatik vitesli otomobil kiralama ve yarı otomatik araç kiralama şartlarımız aşağıda belirttiğimiz gibidir.

Araç Kiralama Süresi
En az araç kiralama süresi yirmidört (24) saattir.
Gecikmelerinizde üç (3) saati aşkın bir süre, tam gün araç kiralama üzerinden fiyatlandırılır.

Uzun Zamanlı Araç Kiralama
En az otuz (30) günlük araç kiralamalarınızda müşterilerimize özel fiyat uygulaması yapıyoruz. İndirimli araç kiralama hakkında ve kiralama şartları için bilgi almak için 0 (424) 236 06 21 numaralı telefonumuzdan Tuğberk rent a car ofisimizi arayabilirsiniz.

Tek Yönlü Araç Kiralama
Şehir dışında araç kiralama veya şehir dışında kiraladığınız aracı teslim etmek isterseniz, Tek Yönlü Ücret kiralama süresine bakılmaksızın uygulanır. Tuğba rent a car tek yönlü ücret bilgilerini müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.
Tuğba araç kiralama müşteri hizmetleri telefon numarası: 0 (424) 236 06 21

Araç Teslim Alma – Araç Bırakma
Günün her saati Merkez Ofisimizden ve Havaalanından gerçekleştirilmektedir. Belirttiğimiz yerlerde ücret alınmamaktadır.

Araç Kiralamada Yaş Kuralı ve Sürücü Belgesi
Araçlarımızın hepsinde bu kural aynıdır. Kiralamak istediğiniz aracın sınıfı ne olursa olsun 22 yaşını doldurmuş olmanız ve en az iki yıllık ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. Yerli ehliyet ve uluslar arası ehliyetleriniz geçerlidir.

Ek Sürücü
Araç kiralama sözleşmesinde isimi geçen ehliyete sahip kişinin dışında kullanımlar için, baştan yada farklı kişiler kullanmadan önce sözleşmeye kayıt ettirmeniz şartı ile bu mümkün olmaktadır. Kaza veya bu gibi durumlarda sözleşmede adı geçen kişinin dışında birisinin vakaya karıştığı tespit edilirse sigorta geçersiz sayılmaktadır.

Ödeme Şekli
Araç kiralamada ödeme şekilleri Visa veya Mastercard kredi kartları geçerlidir. Nakit depozito yada mail order formu ile ödemeleriniz alınır.

Araç Kiralamada Trafik Cezaları Hakkında
Karayolları Trafik Kanunu ve Karayolları Trafik Yönetmeliğine uymamanız halinde ve kiracı kusuru ile kaynaklı cezalardan, sözleşmede adı geçen müşterimiz sorumludur. Özellikle hız sınırı cezası ve park yasağı cezası müşterilerimize en fazla kesilen ceza tipleridir. Otoyolda 120km, şehirlerarası yolda 90km ve şehir içi hız limiti 50km’ye izin vermektedir. Araç teslim edildikten sonra Tuğberk rent a car’da ki araçların plakalarına gelen trafik cezaları, cezanın kesildiği saat ve tarihine bakılarak sözleşmede adı geçen müşterimizden, tatarı kadar nakit para yada kredi kartı (mail order) yolu ile tahsil edilmektedir.