Günümüz ulaşım dünyasında büyük kolaylık sağlayan Elazığ ucuz araç kiralama seçenekleri, tatil süresi boyunca rahat ve konforlu seyahat imkanı vermektedir. Özellikle turistik mekanların gezilebilmesi için otomobil şarttır. Oto kiralama seçenekleri, şehir içinde ve turistik mekanlarda dilediğince gezme imkanı vermektedir.

Pratik Elazığ Ucuz Araç Kiralama

Kiraladığınız aracın kasko giderleri, vergi ve sigorta giderleri firmamıza aittir. Düzenli bakım işlemleri ve zorunlu vergi gibi masraflar şirketimize aittir. Genel veya kısmi Elazığ ucuz araç kiralama kasko seçenekleriyle kiraladığınız aracınız sigortalanmaktadır. Sigorta masrafları da firmamız tarafından karşılanmaktadır. Aracı kiralayan kişi yakıt, park ücreti, trafik cezaları ve köprü geçişleri gibi masraflardan mesuldür.

Şehir içi veya şehirlerarası kategoride kiralanan araçlarımız, istediğiniz süre zarfında güvenle kullanılabilir. Tatilciler, iş seyahatine çıkanlar ve özel işleri için şehir dışına çıkanlar pratik rent a car hizmetini tercih etmektedir.

Sözleşmeli Rent A Car Hizmeti

Rent A Car sektöründe sözleşme kurallarına göre araç kullanılması gerekir. Aracın sözleşme içerisinde adı geçmeyen bir kişiye teslim edilmesi veya amaç dışı kullanımı durumunda kasko geçersiz hale gelecektir. Ayrıca araçta masraf meydana gelirse bu durumda masrafı aracı kiralayan kişi karşılayacaktır.

Aracı kiralayan kişi aracı kanuni olmayan işlerde kullanırsa firmamız aracı geri alır. Kötü kullanım veya ticari amaçla kullanım meydana gelirse yine firmamız aracı geri alır. Kısacası sözleşme kuralları çerçevesinde kullanılmayan araçlar firmamız tarafından geri alınmaktadır.

YORUMLAR