Sıradan araçlarla yolculuk yapmak lüks ve konforlu araçlarla yolculuk yapmak arasında dağlar kadar fark vardır. Oto kiralama sektöründeki araç modeli ve araç konforu, rent a car kategorisinde belirleyici rol oynamaktadır. Elazığ BmwKiralama işleminde kiralayan kişi sadece kira ücretini ödemektedir. Kiralanan aracın servis, kasko, sanayi bakımı, temizlik, zorunlu vergi ve zorunlu sigorta gibi masrafları firmamıza aittir.

Kiralık araç sektöründe sözleşmenin imzalanmasının ardından resmen araç kiralanmış sayılır. Firmamızın sitesini ziyaret ederek anında online oto kiralama seçeneklerini değerlendirerek, istediğiniz aracı anında kiralayabilirsiniz. Günlük kategoride, aylık ve yıllık kategoride gerçekleştirilen kiralama işlemleriyle online çözümler zaman kazandırmaktadır.

Elazığ Bmw Kiralama Ulaşım Kolaylığı Sağlamaktadır

Kiraladığınız aracı istediğiniz adresten teslim alabilirsiniz. Havalimanı Elazığ Bmw kiralama programımız, en çok tercih edilen ve aynı zamanda en pratik oto kiralama seçeneğimizdir. Havaalanında inen yolcular, giriş bölümünde kiralık aracına binerek kalan yolculuğunu konforlu bir şekilde tamamlamaktadır. Kiralama süresi sonunda kiralanan aracı tekrar havalimanında elemanlarımıza teslim edebilirsiniz.

Günlük Aylık ve Yıllık Kiralama

Sözleşmede geçen kurallar çerçevesinde kiraladığınız araçla Türkiye sınırları içerisinde kullanabilirsiniz. Sözleşmeyi uzatmak isterseniz bizi aramanız yeterlidir. Yetkili elemanlarımız sözleşme süresini uzatabilir. Süre sonunda aracı teslim etmediğiniz takdirde ek ücret söz konusu olacaktır. Oto kiralama ile ilgili bütün konular sözleşme maddelerinde yer almaktadır. Sözleşme, her iki tarafın mağdur olmaması için oluşturulmuştur.

25 Mayıs 2020
YORUMLAR