Elazığ, doğal güzellikleri ve gezilecek yerlerinin çokluğundan dolayı, çok fazla yerli ve yabancı turisti çekmektedir. Şehre gelen misafirlerimizin daha konforlu ve daha çok yeri gezme imkanı sunmak için, uzun yıllardır Elazığ araba kiralama firması olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini hedeflediğimizden, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Firma olarak, Elazığ araba kiralama sektörünün en geniş araç filosu ve hizmet çeşitliliğine sahip bulunmaktayız. Tüm araçlarımız yeni ve bakımları tamdır. Müşterilerimizin taleplerine göre, her türlü konforu araç içi donanımlarımızla sağlamaktayız. Firmamız filo dahil olmak üzere her sayı ve modelde araç kiralaması yapabilmektedir. Firmamızda herkesin bütçesine uygun, mutlaka bir araç bulunmaktadır. Daha fazla konfor isteyenler için, son model ultra lüksaraçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Diğer Hususlar

Firma olarak değişik kullanım özellikli araçlarla, her zevke uygun kiralama hizmeti veriyoruz. Araçlarımız arasında; benzinli veya dizel, otomatik veya düz vitesli ile arazi ve spor araçlarımız da mevcuttur. Tüm araçlarımızın trafik ve kasko sigortaları yapılmış, yasal muayenelerden geçirilmiştir. Araçlarımızın tümünde yol yardım hizmeti de bulunmaktadır. Müşterilerimizi araç kiralarken evrak işi ile boğmuyoruz. 

Araçlarımız bir günden istenilen gün sayısına kadar kiralanabilir. Ayrıca, havalimanından şehir merkezine transfer hizmeti de sunmaktayız. Önceden rezervasyon yapıldığı takdirde, müşterilerimiz havalimanına inmeden önce araçlarımızı park yerinde hazır bulunduruyoruz. Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgiler, 7 gün 24 saat çalışan müşteri hizmetlerimize ulaşılarak, öğrenilebilir.

24 Mayıs 2020
YORUMLAR